Nowa twarz w sztabie trenerskim kadry "A"

by - 8:59 PM


fot.: fis-ski.com

W lutym bardzo głośną sprawą było brak podpisania nowego kontraktu przez Stefana Horngachera. Pojawiały się różne doniesienia, że austriackim trenerem zainteresowane są kadry Niemiec oraz jego ojczyzny. Co go przekonało do przedłużenia współpracy z reprezentacją Polski? Odpowiedź jest krótka i z pewnością wyjaśni Wam tytuł tego artykułu. Technologia. 

Jak powszechnie wiadomo, Austriak jest zwolennikiem kooperacji z naukowcami, aby zespół miał dostęp do jak najbardziej innowacyjnych rozwiązań dotyczących sprzętu i wreszcie dorównał poziomem innym nacjom. Warunek został spełniony i już teraz wiemy, że sztab trenerski powiększy się o informatyka, którego pracą będzie zagwarantowanie wprowadzenia wszelkich nowinek technologicznych. W nowych sezonie sztab będzie liczył 7 osób. 

Co do zawodników, to w kadrze "A" jak u Franciszka Smudy, po prostu bez zmian. Wymieniać chyba nie powinnyśmy, bo nazwiska są każdemu znane, jednak dla pewności przypominamy: Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Jakub Wolny.


Źródło: sportowefakty.pl

You May Also Like

0 komentarze