Obsługiwane przez usługę Blogger.

LGP Wisła 2018 First Minute

by - 11:00 AMKwiecień już zawitał na naszych kalendarzach, więc do Letniego Grand Prix coraz mniej czasu. W tym roku na zawodach w Polsce zobaczymy się w przedostatni weekend lipca. Niestety, ale termin jeszcze nie jest do końca ustalony i waha się pomiędzy piątkiem i sobotą, a sobotą i niedzielą.

Z Warszawy do Katowic najłatwiej się jest dostać pociągiem, aby spokojnie zdążyć na kwalifikacje najlepiej pojechać porannym pociągiem i pierwszym busem z Katowic do Wisły. Pociąg jedzie około 3 godzin, natomiast bus 2. Z Warszawy należy wyjechać najpóźniej o 6 rano, gdyż pierwszy bus odjeżdża o 9:25. Koszt przejazdu Warszawa - Wisła to około 60 zł (bus 17, pociąg 43). Z powrotem również preferujemy bus oraz pociąg. Bus wyjeżdża o godzinie 9:10, do Katowic przyjeżdża o 11:10. Dzięki temu koło południa można powrócić pociągiem do Warszawy i być tam na godzinę 15 (Koszt to ponownie 60 zł)

Noclegi w Wiśle od środy do niedzieli (lub od czwartku do poniedziałku) na dwie osoby to koszt około 700 złotych. Jest jeszcze kilka wolnych noclegów, ale ich liczba sukcesywnie się zmniejsza.

Biorąc pod uwagę, iż na skoczni będziemy oglądać nie tylko mężczyzn, ale także kobiety, cena wejściówek zapewne wzrośnie. Jednakże przypomnimy wam ceny na zeszłoroczne zawody. W 2017 roku kwalifikacje można było oglądnąć za 10 zł (sektor stojący) bądź za 20 zł (sektor siedzący), jeden konkurs był wydatkiem rzędu 30 zł (sektor stojący), 50 zł (sektor siedzący) bądź 70 zł (sektor zadaszony). Była również możliwość zakupu karnetów na konkurs indywidualny i drużynowy (50 zł, 80 zł oraz 120 zł).

W sumie za wyjazd na dwie osoby trzeba zapłacić około 1000 zł, nie wliczając w to biletów.

źródło: informacja własna

You May Also Like

0 komentarze