Obsługiwane przez usługę Blogger.

Who wore it better - stroje na Igrzyska

by - 7:33 PM

Dla skoczków Igrzyska już dobiegły końca. Ostatnie reprezentacje wyjeżdżają z Korei, a my sprawdzamy jak wyglądali gdy tam byli. Która reprezentacja miała najlepsze stroje? Oceńcie sami. Oczywiście zawodnicy mieli po kilka outfitów, więc wstawię parę wersji stylizacji.

Reprezentacja Polski
O stylowe ubrania reprezentantów Polski zadbała firma 4F, która moim zdaniem zaprezentowała prosty fason i dobrze pasującą do Igrzysk kolorystykę. Jestem na tak!

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

Reprezentacja Austrii
Austria postawiła na nijaką barwę - szary, ale czy na takich skoczkach ten kolor wygląda nijako? Wręcz przeciwnie! Dodaje im "tego czegoś". Za ubranie zawodników z Austrii były odpowiedzialne dwie firmy Millet oraz Erima.Post udostępniony przez kraftstefan (@kraftstefan)

Reprezentacja Słowenii
Słoweńcy zazwyczaj do swoich strojów wybierają kolor zielony, który nie ma nic wspólnego z ich barwami narodowymi. Nie inaczej było podczas Igrzysk. Ubierała ich firma Peak.

Post udostępniony przez Prevc brothers fanpage (@prevc_brothers)


Post udostępniony przez Jernej Damjan (@jernejdamjan)


Post udostępniony przez Jernej Damjan (@jernejdamjan)

Reprezentacja Finlandii
Firma Icepeak postawiła na barwy narodowe Finlandii i tak właśnie powstała bardzo ładna, nowoczesna kolekcja, którą godnie nosił m.in. Janne Ahonen czy Andreas Alamommo.

Post udostępniony przez Eetu Nousiainen (@eetunousiainenofficial)

Reprezentacja Japonii
Te jaskrawe kurtki bardzo ładnie komponują się z karnacją Japończyków. Wyglądają z nich bardzo dobrze, a Asics stanęła na wysokości zadania!
Reprezentacja Niemiec
Niemcy postawili na czerwono-srebrno-szare zestawy. Wykonała je dla nich słynna marka Adidas. To w ich ciuchach Andreas Wellinger trzykrotnie się pokazywał na ceremonii medalowej.

Post udostępniony przez Markus Eisenbichler (@markuseisenbichler)


Post udostępniony przez Stephan Leyhe (@stephan.leyhe)

Reprezentacja Francji
Mimo że Francja jest mało liczącym się krajem w skokach, to w związku z tym nadrabiali swoimi świetnymi ciuchami od Lacoste. Słynny krokodylek był w barwach ich kraju, a Vincent i Jonathan z dumą mogli prezentować się na skoczni.
Reprezentacja Norwegii
Kolory czerwony, biały i niebieski to rozumiemy, ale dlaczego ktoś wymyślił, żeby ubrania Norwegów na Igrzyska były też w kolorze pomarańczowym? No nic. Najważniejsze, że dobrze im to wyszło, a Norwescy skoczkowie nie przynieśli wstydu firmie Phenix.

Post udostępniony przez Andreas Stjernen (@astjernen)


Post udostępniony przez NRK Sport (@nrksport)Reprezentacja USA
U Amerykanów sytuacja wygląda podobnie jak u Francuzów. Nikt raczej na medal nie liczył w tej konkurencji, ale nadrobili sobie ciuchami od samego Ralpha Laurena. Stylizacją, jaką przygotował, nie pogardziłaby żadna kobieta.
Reprezentacje Włoch i Turcji
U Włochów sytuacja wygląda jak w USA i Francji, ubrania od Emporio Armaniego z chęcią każdy by nosił. Niestety nie udało mi się znaleźć, kto ubierał Turcję.Post udostępniony przez ⚜️Fatih Arda İpcioğlu (@fatihardaipcioglu)Reprezentacja Czech
Czesi ubrani przez Apline Pro prezentowali się naprawdę dobrze, szkoda, że nie przyczyniło się to do uzyskiwania dobrych rezultatów przez Czeskich skoczków.
Jak dla mnie najlepsze stroje kraje zapewniły Norwegom i Francuzom, a Wam kto najbardziej przypadł do gustu?

You May Also Like

0 komentarze