Obsługiwane przez usługę Blogger.

Echa Igrzysk Olimpijskich

by - 2:12 PM

Igrzyska właśnie dobiegają końca. Z tej okazji, pasowałoby podsumować to galerią najciekawszych zdjęć, nieprawdaż? Tak więc zaczynajmy!


Team Germany
Kto też uwielbia tą ekscytację ciekawym wyjazdem?
Post udostępniony przez Karl Geiger (@karl.geiger)


Markus Eisenbichler, Karl Geiger, Stephan Leyhe
Legenda głosi, że w paradzie skoczkowie mieli nie uczestniczyć ze względu na kwalifikacje następnego dnia. A jednak - niemieckie rebelki to doskonały przykład, że jak się chce, to się da.
Post udostępniony przez Markus Eisenbichler (@markuseisenbichler)


Post udostępniony przez Stephan Leyhe (@stephan.leyhe)


Michael Hayboeck i Eetu Nousiainen
Szpan na zdjęcie w kołach olimpijskich -  




Yuken Iwasa
Widok z góry zapiera dech w piersiach...
Post udostępniony przez Yuken IWASA 岩佐 勇研 (@yuken103)


Piotrek Żyła
Kop w tyłek jemu szczęścia nie przyniósł, ale zdecydowanie przyczynił się do sukcesu kolegów.
Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)


Andreas Wellinger
A takim skokiem, zdobywało się złoto na skoczni normalnej...
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)


Kamil Stoch
...Jednak prawdziwe szaleństwo zapanowało dopiero w sobotę, kiedy ten oto wielki mały człowiek został Stochem złotym po raz trzeci.
Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)


Piotrek Żyła
No i był też piękny mazurek ;)


Stefan Kraft
Zdeklasowani rywale aż musieli ze wstydu schować głowę w piasek, niczym struś.


Team Norway, Germany, Poland
A w poniedziałek, drużynowej radości nie było końca!
Post udostępniony przez Daniel-André Tande (@daniel_a24)




Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)


Seou Choi
A jak by kogoś zastanawiało co można robić w wolnym czasie: ciekawe zdjęcia....


Team Germany
...poznawać kulturę i smaki Korei...
Post udostępniony przez Ramona Straub (@ramona.straub)


Ramona Straub i Carina Vogt...pozować z legendami...
Post udostępniony przez Ramona Straub (@ramona.straub)


Cestmir Kozisek
...lub zabawiać się w Photoshopie.


Michael Glasder, Maciek Kot
Lecz chyba najważniejsze było wsparcie. Czy to od rodziców...




Kacper Skrobot, Marcelina Hula i Marta Majcher
...czy od bratnich dusz ;)
Post udostępniony przez Kacper Skrobot (@kacperskrobot)




Team Poland
Jednak w końcu przyszedł czas na powiedzenie - do zobaczenia, Pjongczang i świętowania sukcesu w swoich domowych zaciszach.


You May Also Like

0 komentarze