Echa skoków - Bad Mitterndorf

by - 7:56 PM

Wraz ze startem nowego tygodnia jak zwykle przychodzimy do was z podsumowaniem social mediów skoczków. Szczególną uwagę skupiamy na Instagramie, bo to chyba tam przesiaduje najwięcej skoczków w wolnym czasie. W Bad Mitterndorf nie mogło być inaczej. 

Andreas Stjernen
Tego Pana byłoby grzech tutaj nie umieścić. Pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata Stjernen może już odhaczyć jako cel zrealizowany.
Post udostępniony przez Andreas Stjernen (@astjernen)
Clemens Aigner
Clemensowi skocznia Kulm najwyraźniej bardzo się spodobała, co widać po szerokim uśmiechu. Pewnie ubolewał nad odwołaniem niedzielnych zawodów.
Post udostępniony przez Clemens Aigner (@clemens_aigner)
Manuel Poppinger
Nie tylko Aigner w teamie austriackim był zadowolony ze swoich startów. Poppinger również zaprezentował swoje uzębienie w całej okazałości, a do tego ta pięść zaciśnięta w geście triumfu. Dobrze widzieć takiego Manuela.
Jernej Damjan
Ktoś tu chyba chce zacząć żyć jak Adam Małysz. Jednak do bananów brakuje mu jeszcze bułki. 
Michael Hayboeck
Czyżby ten Pan obok Michiego to Robert Johansson w okularach? Ahhh nie.... To Stefan Kraft kamuflujący się przed hotkami z Austrii. 
Dawid Kubacki
Jedni oglądają filmy, inni czytają książkę, a Stefan Hula i Dawid Kubacki znaleźli dla siebie grę, w której ćwiczą swoją wiedzę. Taką formę odpoczynku jak najbardziej popieramy!
Taku Takeuchi, Peter Prevc i Maciej Kot
Nie tylko fani ubolewali nad odwołaniem niedzielnego konkursu, ale sami skoczkowie byli zawiedzeni faktem, że jednak nie uda im się po raz kolejny polatać na Kulm.

Post udostępniony przez Peter Prevc (@pprevc)

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)
Piotr Żyła
Jak zwykle największy ubaw z całej sytuacji miał Piotr Żyła, który na swoim Instagramie umieścił taki oto wpis. Czy trzeba to w jakikolwiek sposób komentować?
Andreas Wank, Peter Prevc i Stephan Leyhe
Skocznia w Bad Mitterndorf wyglądała tak pięknie, że grzech byłoby nie zrobić sobie pod nią zdjęcia i pochwalić się nim swoim fanom.

Post udostępniony przez Peter Prevc (@pprevc)

Post udostępniony przez Stephan Leyhe (@stephan.leyhe)

You May Also Like

0 komentarze