David Siegel zwycięzcą drugiego konkursu PK w Bischofshofen

by - 3:08 PM

Dzisiaj drugi dzień zmagań na skoczni Paul-Ausserleitner-Schanze. Dzisiejszy konkurs zdominował David Siegel, który skoczył 143 m w pierwszej i 131 m w drugiej serii. Na drugim miejscu, podobnie jak wczoraj stanął Andreas Wank (136,5 i 132,5 metra), a na najniższym stopniu podium uplasował się Słoweniec Nejc Dezman ( 135,5 i 133,5 metra)
Tom Hilde, który wczoraj triumfował na zawodach dzisiaj uplasował się na czwartym miejscu, a Czech Cestmir Kozisek, który wczoraj znalazł się na 3 miejscu dzisiaj wypadł nieco gorzej i zajął dopiero osiemnastą pozycję.
Tomasz Pilch znowu najlepszym z Polaków! Po pierwszej serii plasował się na pozycji 12. jednak skacząc ( 132,5 i 137 metra) wskoczył do pierwszej dziesiątki na miejsce 5. Drugim Polakiem w konkursie był Aleksander Zniszczoł, który uplasował się na miejscu 11. Klemens Murańka ponownie nie zdobył żadnych punktów zajmując miejsce 34. Tak jak i wczoraj nie obyło się bez dyskwalifikacji dzisiaj zgarnęli ją Patrick Kogler, Nicholas Mattoon oraz Przemysław Kantyka.

 (fot: skokiokiemkobiet.pl)

You May Also Like

0 komentarze