7:16 PM

Związki skoczków - Słowenia

Związki skoczków - Słowenia
Dzisiaj przychodzimy do was z kolejną odsłoną "Związków skoczków". Tym razem pod lupę wzięłyśmy Słoweńców. Jeśli zastanawiacie się, którzy z nich mają już swoje wybranki serca, to zapraszamy do przeczytania artykułu!

Peter Prevc i Mina Lavtižar

fot: slovenskenovice.si

Jernej Damjan i Taya Damjan


Jurij Tepes i Nuša Rakovec

Post udostępniony przez Jurij Tepes (@tepesjurij)

Nejc Dežman i Katja Pozun

Post udostępniony przez Katja Pozun (@kpozun)

Robert Kranjec i Špela Kranjec

fot: arhiv.gorenjskiglas.si

Jaka Hvala i Katja Kern 

Post udostępniony przez Katja Kern (@kaatjakern)

Anze Lanisek i Nastja Gradišar

fot: facebook.com

Matjaz Pungertar i Neža Reisner 

Post udostępniony przez Matjaz Pungertar (@pungertar)


Rok Justin i Katja Grebenc 

fot: facebook.com

Ernest Prišlič i Sabina Blazevic 

fot: facebook.com

6:27 PM

TOP9 reklam ze skoczkami

TOP9 reklam ze skoczkami
Zobowiązania sponsorskie trzeba spełniać. Właśnie dlatego skoczkowie spędzają długie godziny na planie no może poza Andim aby stać się gwiazdami kilkunastosekundowych reklam. Najbardziej popularne są te Volksbanku, w których udział biorą skoczkowie austriaccy oraz Daniela Iraschko-Stolz. Trzy z nich, które znajdziecie poniżej są tylko zalążkiem tego, co możecie znaleźć na youtubie polecam bardzo gorąco. Co do reklam polskich, wygrywa zdecydowanie Play. Zresztą zapytajcie kiedyś Janka Ziobry czy potknął się o próg a najlepiej wyjeźdzcie mu przy okazji z bara. Również Słoweńcy wiedzą co to dobra reklama. Goran Janus niczym prawdziwy ojciec w sklepie albo wymagający klient, szacuneczek!

9. Milka


8. Ford


7. Samsung


6. Volksbank


5. Mercator


4. Volksbank


3. Cockta


2. Play


1. Volksbank


8:54 PM

Lata młodości kontra teraźniejszość w kadrze Norwegii

Lata młodości kontra teraźniejszość w kadrze Norwegii
Hej! Po naszych słodkich Niemcach przychodzi czas na Norwegów. Wygrzebałam w najciemniejszych zakamarkach internetu ich zdjęcia z młodości. Niektórzy zmienili się bardzo, niektórzy prawie wcale, ale to już zostawiam wam do oceny. Trzeba im jednak przyznać, że słodcy jak byli tak są.

Na pierwszy ogień idzie Daniel. Dużo z was pewnie widziało już to zdjęcie, ale nie mogłam go tu nie wstawić.Pamiętacie trend na grzywkę na boku? Johann chyba nie chciał się wyróżniać i też sobie taką sprawił.Myśleliście pewnie że Johansson od zawsze miał swojego wąsa. Tu was zdziwię. Jeszcze kilka lat temu nawet o nim nie myślał.Nie, to nie jest dziewczynka. To Andreas Stjernen.Andersowi trzeba przyznać, że dużo się nie zmienił. Szóstka z plusem za maskowanie zmarszczek.Najsłodszy obrazek zostawiam na koniec. Malutki Hilde to miód na moje serce typowej fangirl.8:40 PM

LGP Pań, czyli alternatywa dla LGP Panów

Letnia Grand Prix to zawsze oczekiwane wydarzenie w świecie skoków narciarskich. Mnóstwo kibiców odliczają do niej dni, bilety przynajmniej te w Wiśle wykupywane są z prędkością świata. Dla wielu jest to idealna okazja do spotkania swoich idoli, popatrzenia na ich wersje bez grubych zimowych ciuchów i powzdychania do nich oraz do spędzenia czasu ze swoimi przyjaciółmi. Gdzieś w cieniu tych wydarzeń pozostają skoki kobiet. Skoczkinie z całego świata również mają swoje letnie zmagania, w których walczą o zwycięstwa poza sezonem zimowym. 

Kalendarz LGP 2017 Pań 
11.08 Courchevel, Francja
18-19.08 Frenstat, Czechy
9-10.09 Czajkowski, Rosja
16-17.09 Ałmaty, Kazachstan 

Na pierwszy rzut oka widać od razu, że kalendarz ten jest dużo krótszy niż zaplanowane na ten rok letnie zmagania mężczyzn. Nie ma się co dziwić - skoki kobiet nie są i nigdy raczej nie będą tak popularne jak konkursy przeznaczone jedynie dla płci przeciwnej. Warto jednak zauważyć, że tegoroczny kalendarz LGP dla Pań jest najdłuższy w historii, co stawia te zmagania w zupełnie nowym świetle. Kongres FIS w słoweńskim Portorož pokazał, że skoki kobiet zmienią się od nowego sezonu diametralnie. Kobiety stają się więc coraz bardziej znaczącymi ogniwami w skokach narciarskich. Może warto zwrócić na nie uwagę również latem? 

Na konkursach kobiecych występuje przeważnie czołówka Pucharu Świata ale również młodsze zawodniczki. Promujmy skoki kobiet, śledząc i dopingując konkursy LGP.
Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger