5 grudnia 2017

Echa skoków - Niżny Tagił

Jako że jesteśmy już po konkursach w Niżnym Tagile, to czas podsumować i zebrać w całość zdjęcia, które skoczkowie dodali, będąc w tamtym miejscu. Zobaczcie, co ciekawego mieli nam do pokazania! 

Clemens Aigner
W tamtym tygodniu obejrzeliśmy zdjęcie, na którym Clemens się nie uśmiechał, za to tym razem, obdarzył nas dwa razy większym uśmiechem niż zazwyczaj. 
Post udostępniony przez Clemens Aigner (@clemens_aigner)

Daniel Huber
Do Daniela chyba wróciły wspomnienia z wakacji, bo na tej fotce wygląda, jakby wylegiwał się w Grecji na leżaku, przy trzydziestostopniowej temperaturze. Nie w tym życiu Huber, a przynajmniej nie o tej porze roku.
Post udostępniony przez Daniel Huber (@daniel_huber93)

Stefan Kraft
Ostatnio miejsca na podium cieszą Krafta bardziej, niż wygrane pod koniec tamtego sezonu.
Post udostępniony przez kraftstefan (@kraftstefan)

Markus Eisenbichler, Karl Geiger i Pius Paschke
Prowadzenie w Pucharze Narodów, dwa indywidualne zwycięstwa skoczków z tego teamu - Niemcy mają powody do radości!
Post udostępniony przez Markus Eisenbichler (@markuseisenbichler)

Jernej Damjan
Zwycięstwo w Pucharze Świata wzbudziło w Jerneju wenę twórczą, dzięki której powstają takie piękne obrazki, jakie możemy zobaczyć na zdjęciu niżej.

Manuel Fettner
Austriacy stwierdzili, że będąc w obcym kraju, powinni się nauczyć kilku słów po rosyjsku. Chyba im się to udało, chociaż u Fettnera mogłabym się spierać, czy to na pewno język rosyjski.

Anze Lanisek
Słoweniec chyba prędko nie wyjedzie z Rosji, bo znalazł w niej swoją drugą połówkę, bratnią duszę. Czy trener Goran rozdzieli tę dwójkę?
Post udostępniony przez Anze Lanisek (@anzelanisek)

Kamil Stoch
Czyż Kamil nie wygląda stylowo w kadrowej kurteczce, na tle tych pięknych skoczni?

Yukiya Sato i Masamitsu Ito
Nie wiem, w jakim celu zostały zrobione te zdjęcia, ale chyba Japończycy chcą stylówką dorównać Kamilowi. Oj, nie uda wam się to!
Post udostępniony przez YUKIYASATO (@yukiyasato)
Post udostępniony przez masamitsu ito (@masa6781)

Mackenzie Boyd-Clowes
Już wiemy, co robią Amerykanie, gdy druga seria nie jest im przypisana, czyli po prostu, gdy się do niej nie zakwalifikują.
Post udostępniony przez Mackenzie Boyd-Clowes (@mackenskibc)

Richard Freitag
Zapiszcie sobie koniecznie gdzieś to zdjęcie, bo Rysiu w żółtym plastronie to tak niecodzienny widok, jak Maciej Kot na innym miejscu niż piąte.

Markus Eisenbichler, Pius Paschke i Andreas Wellinger
Na koniec coś dla fanek Niemców, a szczególnie dla tych Wellingera. Andi, Markus i Pius w samych spodenkach. Nie ma za co! 
Post udostępniony przez Markus Eisenbichler (@markuseisenbichler)
Post udostępniony przez Pius Paschke (@piuspaschke)
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger