Obsługiwane przez usługę Blogger.

Who wore it better - kibicowanie

by - 9:00 PM

Każdy z nas ma sport, który lubi, oglądać nie licząc skoków oczywiście. Skoczkowie też mają takie sporty. Najczęściej kibicują oni drużynom piłkarskim, ale zdarzają się też fani innych dyscyplin, chociażby motorów, samochodów czy kolarstwa. Przygotowałyśmy dla was zestawienie takich zawodników. 

Piłka nożna

FC Bayern Monachium

Severin Freund
Post udostępniony przez Severin Freund (@severinfreund)

Andreas Wellinger
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Andreas Wellinger i Andreas Wank
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Stefan Kraft
Post udostępniony przez kraftstefan (@kraftstefan)

Michael Hayboeck

FC Barcelona

Stefan Hula i Krzysztof Miętus
Post udostępniony przez Stefan Hula (@stefek.hula)

Michael Hayboeck
Post udostępniony przez hayböckmichael (@hayboeckmichael)

Liverpool F.C.

Kamil Stoch i Daniel Andre Tande
Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Kenneth Gangnes
Post udostępniony przez Kenneth Gangnes (@kennethgangnes)

Tottenham Hotspur F.C.

Michael Hayboeck
Post udostępniony przez hayböckmichael (@hayboeckmichael)

Real Madryt

Frantisek Holik

Manchester United

Joakim Aune

Red Bull Salzburg

Stefan Kraft
Post udostępniony przez kraftstefan (@kraftstefan)

Atletico Madryt

Peter Prevc
Post udostępniony przez Peter Prevc (@pprevc)

NK Maribor

Peter Prevc
Post udostępniony przez Peter Prevc (@pprevc)

Slavia Praga

Roman Koudelka
Post udostępniony przez Koudelka Roman (@koudelkaroman)

RB Leipzig

Martin Hamann

Reprezentacja Niemiec

Andreas Wellinger i Martin Hamann
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Post udostępniony przez Martin Hamann (@flyingflatlandbull)

Reprezentacja Austrii

Michael Hayboeck, Stefan Kraft i Gregor Schlierenzauer
Post udostępniony przez hayböckmichael (@hayboeckmichael)


Wyścigi samochodowe

Andreas Wellinger
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)


Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Jurij Tepes
Post udostępniony przez Jurij Tepes (@tepesjurij)

Jernej Damjan


Post udostępniony przez Jernej Damjan (@jernejdamjan)

Piotr Żyła i Maciej Kot

Piłka ręczna

Joakim Aune

Kolarstwo

Andraz Pograjc
Post udostępniony przez Andraž Pograjc (@andrazpograjc)

Piotr Żyła
Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Stefan Hula
Post udostępniony przez Stefan Hula (@stefek.hula)

Formuła 1

Jakub Wolny, Stefan Hula, Krzysztof Miętus

Gregor Schlierenzauer
Post udostępniony przez GREGOR SCHLIERENZAUER (@gregorschlierenzauer)

Markus Schiffner
Post udostępniony przez MARKUS SCHIFFNER (@markus_schiffner)

Mika Schwann i Viktor Polasek

Motocross

Jan Ziobro
Post udostępniony przez Jan Ziobro (@ziobroj)

Hokej

Andreas Wellinger
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

You May Also Like

0 komentarze