Obsługiwane przez usługę Blogger.

Echa Wisły

by - 6:39 PM

Sezon się zaczął, więc wróciły też Echa. Na pewno się na mnie nie obrazicie, że będzie ich dużo, ale skoczkowie chyba lubią pokazywać światu swoje poczynania w Wiśle. Z bólem serca kilka musiałam odrzucić, żeby nie przesadzić, a do każdego mam jakiś sentyment. W końcu to jednak Polska, więc patrzy się na takie zdjęcia znacznie inaczej...

Stephan Leyhe
Ta radość na twarzy Stephana poprawi humor nawet najbardziej zdołowanej osobie. Nic tylko wydrukować i powiesić nad łóżkiem.
Post udostępniony przez Stephan Leyhe (@stephan.leyhe)

Stefan Kraft
Nie ma nic piękniejszego niż radość przyjaciela z twojego sukcesu. Huber to wzór do naśladowania! 

Markus Eisenbichler
Markusowi to chyba trzeba kupić coś lepszego niż ten jego kalkulator do robienia zdjęć, bo potem nie wiem, czy Wellinger został przybity do ściany, czy tylko sobie przy niej stoi.
Post udostępniony przez Markus Eisenbichler (@markuseisenbichler)

Andreas Wellinger
Już widzieliście szczęśliwego Leyhe, to teraz czas na podwyższenie wskaźnika hotkowania. Kto jak nie Wellinger mógłby to zrobić? Szkoda, że Niemcom Wisła sprzyjała tylko w nieliczących się skokach.
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Daniel Huber i Taku Takeuchi
Sukces przyjaciela to też mój sukces - takie motto obrał Taku i Daniel. Doceniamy! 


Peter Prevc
Słoweński team na konkurs drużynowy. Zapowiadało się dobrze, a wyszło, jak wyszło...
Post udostępniony przez Peter Prevc (@pprevc)

Karl Geiger
Kolejny uśmiechnięty Niemiec, to miód na serce każdej fanki tego zespołu. Tutaj prezentuje się Karl Geiger, niczym modelka na wybiegu Victoria Secret.

Maciej Kot
Polskie orły dalej nie schodzą z podium Pucharu Świata. W mistrzowskim składzie z Lahti, wywalczyli w Wiśle 2. miejsce, ustępując przy tym tylko Norwegom.
Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

Robert Johansson i Daniel Andre Tande
Jak już jesteśmy przy konkursie drużynowym, to radość Norwegów z wygranej nie miała końca i to zdjęcie grupowe zagościło chyba na większości social mediów tych skoczków.
Post udostępniony przez Daniel-André Tande (@daniel_a24)


Michael Hayboeck
Kolejna uśmiechnięta drużyna. Chyba Wisła wywołuje w nich same pozytywne emocje. A tak między nami, to pierwszy raz widzę Aignera, który się nie uśmiecha.
Post udostępniony przez hayböckmichael (@hayboeckmichael)


Ski Jumping Austria
Tej prezentacji nie może tu zabraknąć, bardzo kreatywne. Podziwiamy za pomysłowość.
Post udostępniony przez ÖSV Skijumping Austria (@skijumpingaustria)

Richard Freitag
Rysiu do Wisły pojechał chyba z nastawieniem, by "zrobić sobie zdjęcia z idolami" i jak widać - udało mu się. Gratulujemy!! 



Kamil Stoch
Awans z ósmego miejsca na drugie. Kamil miał powody do radości!
Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Piotr Żyła
Dwóch Polaków na 7. miejscu. Podobno siedem to szczęśliwa cyfra. Oby!

Dawid Kubacki
Taki transport na skocznie zapewnili organizatorzy naszej kadrze. Jak szaleć to szaleć.
Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

Johann Andre Forfang
Trzeba przyznać, że Norwedzy stylówkę na ten sezon mają niczego sobie. Teraz już wiemy, dlaczego tak dobrze spisali się w Wiśle. Ja z takimi ubraniami, też bym mogła daleko skakać.
Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

Adam Małysz
Święta tuż, tuż, więc wleciała kadra Polski w edycji świątecznej.
Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)

Stian Andre Skinnes i Junshiro Kobayashi
Zadowolony zwycięzca pierwszego konkursu w sezonie i lider Pucharu Świata. Japończycy mają powody do radości i mogą być dumni ze starszego z braci Kobayashi.
Post udostępniony przez Stian André Skinnes (@saskinnes)


Tilen Bartol
Pierwsze punkty Pucharu Świata w karierze tego młodego Słoweńca. Do tego nie jeden, ale aż dziesięć. Gratulacje Tilen! 
Post udostępniony przez Tilen Bartol (@tilen_bartol)

You May Also Like

0 komentarze