Obsługiwane przez usługę Blogger.

Echa skoków - Ruka

by - 9:34 PM

Długo czekaliśmy na rozpoczęcie sezonu, ale jak już się zaczął, to leci jak szalony. Normalnie tak, jak skoczkowie na skoczni w Ruce. Zawodnicy, jak zwykle po konkursach, uraczyli nas kilkudziesięcioma fotkami z tej mroźnej krainy.


Clemens Aigner
Tym jakże sympatycznym uśmiechem zaczynamy nasze zestawienie. Mimo że Clemens nie jest zadowolony ze swoich skoków to i tak na jego buzi widnieje szeroki uśmiech. Podoba nam się takie nastawienie do życia! 

Peter Prevc
Peter pokazuje tym zdjęciem typowy #teamspirit, ale czy w rzeczywistości naprawdę jest tak kolorowo?

Jernej Damjan
W kategorii na najlepsze zdjęcie tygodnia wygrywa.... Jernej Damjan! Słoweńcy wyglądają tutaj jak po zdobyciu Kryształowej Kuli przez Petera, to jest chyba najlepszy dowód na to, że niespodziewany sukces cieszy najbardziej.

Piotr Żyła, Markus Eisenbichler i Dawid Kubacki
Jako że zbliżają się Mikołajki, to kilku skoczków będąc w Finlandii pomyślało o tym, żeby spotkać się ze Świętym Mikołajem i poprosić o wymarzone prezenty.

Post udostępniony przez Markus Eisenbichler (@markuseisenbichler)


David Siegel i Peter Prevc
Finlandia przyzwyczaiła nas to bardzo niskich temperatur. U jednych taka temperatura wywołuje zdziwienie, a u innych rumieńce na twarzy. 

Post udostępniony przez Peter Prevc (@pprevc)

Daniel Andre Tande,  Markus Eisenbichler i Junshiro Kobayashi
Konkurs drużynowy w Kuusamo był bardzo zacięty i mimo, że Norwegia wygrała z dużą przewagą i odzyskała prowadzenie w Pucharze Narodów, to za ich plecami było istne pole bitwy o dwa pozostałe miejsca na podium. W ostatecznym rozrachunku na drugim miejscu uplasowali się Niemcy, ale radość Japończyków jest w stu procentach uzasadniona. 

Post udostępniony przez Markus Eisenbichler (@markuseisenbichler)


Dawid Kubacki
Na tym zdjęciu widzimy dwóch Polskich skoczków narciarskich. Może i bez nart, ale dalej latających.
Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

Stefan Kraft
Pobicie rekordu skoczni zawsze cieszy. Nawet takiego Stefana Krafta, który tych rekordów ma już kilka w kolekcji. 

Stephan Leyhe
Uśmiechnięty Leyhe to podstawa dobrych "Ech". Tym razem zdjęcie z gratulacjami dla całej drużyny.

Andreas Wellinger i Johann Andre Forfang
Jeśli chodzi o tych dwóch panów, to w Ruce spisali się znakomicie. Ciekawe jak to będzie wyglądać w dalszej części sezonu.
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

Manuel Fettner i Anders Fannemel
Ostatnio w skocznym świecie uaktywnił się ranking "najbardziej pomysłowa prezentacja drużyny". W Wiśle bezapelacyjnie wygrali Austriacy, ale kto wygrał w Ruce? Oceńcie sami! 
P.S. Austriacy udawali rowerek, a Norwedzy bawili się w pandy zamieszczone na Instagramie przez Fannemela.

Post udostępniony przez Anders Fannemel (@andersfannemel)

You May Also Like

0 komentarze