Lata młodości vs teraźniejszość - Rosja

by - 4:00 PM


Witajcie! Dzisiaj mam dla Was zdjęcia z młodości i początków kariery kilku najbardziej znanych skoczków rosyjskich. Zawodnicy ci nie są bardzo aktywni w social mediach, ale mimo to udało mi się coś znaleźć. Miłego oglądania.

Denis Kornilov

Trzeba przyznać, że w długich włosach Denis prezentował się wyjątkowo korzystnie. Na sobie ma kwintesencję mody późnych lat dwutysięcznych - ortalionową kurtkę z nieśmiertelnymi trzema paskami.


fot. blog.pl


Dmitriy Vassiliev

Jak widać, rosyjski skoczek ma w sobie rockową duszę. Na archiwalnym zdjęciu pozdrawia fotografa gestem wykonywanym częściej przez zbuntowanych muzyków niż sportowców. Ciekawe, co na to Kreml

fot. blog.pl


fot. fis-ski.com

Evgeniy Klimov

Fotka na tle skoczni w niestylowych okularkach na nosie zwykle zarezerwowana jest dla kibiców skoków. Klimov uznał jednak, że jest to świetne zdjęcie profilowe również dla młodego kombinatora norweskiego. Szanujemy jego wybór.


fot. facebook.com


Ilmir Hazetdinov

Rozgrzewanie się przy pomocy stołu ogrodowego? Czemu nie! Dla młodego Ilmira każde miejsce było dobre na trening. To kolejny z Rosjan, który uwielbiał ortalionowe dresy z adidasa.


fot. facebook.com


Mikhail Maksimochkin

Ten zapomniany już trochę ulubieniec Sebastiana Szczęsnego jako nastolatek nosił niezwykle popularną fryzurę pt. grzywka wpada mi w oczy, ale przynajmniej mogę ją ponętnie odganiać i nie widać, że tak naprawdę mam jedną brew. Myślę, że każda z nas miała swego czasu w klasie kolegę z właśnie taką fryzurą.


fot. facebook.com


fot. fis-ski.com

To już wszystko jeżeli chodzi o dzisiejszą notkę. Który z nastoletnich ruskich skradł Wam serce? Dajcie znać w komentarzu :)
You May Also Like

0 komentarze