Obsługiwane przez usługę Blogger.

Who wore it better - stroje sportowe

by - 7:07 PM

Październik zbliża się wielkimi krokami, jesień tuż-tuż, a my mamy dla Was kolejną część serii "Who wore it better"! Dzisiaj zaprezentujemy Wam skoczków w strojach, z którymi praktycznie nigdy się nie rozstają, a mianowicie w gustownych dresach albo w nieco luźniejszych stylizacjach. Wbrew pozorom można wyglądać w nich dobrze, o czym zaraz sami się przekonacie. 

Kamil Stoch 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Daniel-André Tande

Post udostępniony przez Daniel-André Tande (@daniel_a24)

Andreas Wellinger 

Hallo zusammen, ich habe in Wisla leichte Kniebeschwerden gespürt, daraufhin hat unser Arzt eine leichte Entzündung der Patellasehne diagnostiziert. Deshalb werde ich eine dreiwöchige Wettkampfpause einlegen und das Training sowie die Therapie anpassen. Ich finde es sehr schade, dass für mich somit das Heimspringen in Hinterzarten ausfällt – das ist immer eine ganz besondere Veranstaltung. Mit Blick auf die neue Saison möchte ich völlig schmerzfrei trainieren, um dann in guter Form wieder zurück zu kommen 😊 Euer Andi Hello everyone, in Wisla I realized that there is a hurting in my knee. Our doc diagnosed a low-grade inflammation and we decided to take a break from competitions for three weeks. That’s why my training will be focused on therapeutic work outs for some time. I’m really sad about the fact, that I have to skip the competition in Hinterzarten – it’s always special to jump in your home country. Looking at the new season, I want to improve the feeling during training to be back in a good shape 😊 Yours Andi
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Maciej Kot i Piotr Żyła


Peter Prevc 

Post udostępniony przez Peter Prevc (@pprevc)

Andreas Stjernen 

Post udostępniony przez Andreas Stjernen (@astjernen)

Richard Freitag

Post udostępniony przez Richard Freitag (@freitag.richard)

Anders Fannemel 

Post udostępniony przez Anders Fannemel (@andersfannemel)

Sigurd Søberg

Post udostępniony przez Sigurd Nymoen Søberg (@sigurtso)

Johann André Forfang 

Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

Jernej Damjan

Post udostępniony przez Jernej Damjan (@jernejdamjan)

Stefan Hula 


Gregor Schlierenzauer 

Post udostępniony przez Gregor Schlierenzauer (@gregorschlierenzauer)

Mackenzie Boyd-Clowes 

Post udostępniony przez Mackenzie Boyd-Clowes (@mackenskibc)

Joakim Aune 


Elias Tollinger 

Post udostępniony przez Elias Tollinger (@eliastollinger)

Klemens Murańka

Post udostępniony przez Klimek Murańka (@klems221.5)

Joachim Hauer 

Post udostępniony przez Joachim Hauer (@joahauer)

Moim zdaniem najlepiej w tym zestawieniu wypadli Andreas Wellinger, Gregor Schlierenzauer, Joakim Aune i Elias Tollinger. A według Was który ze skoczków prezentuje się najkojrzystniej?

You May Also Like

0 komentarze