Paschke pozostaje niepokonany w Rasnovie

by - 8:03 PM

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić zawody z cyklu Letniego Pucharu Kontynentalnego, które kończyły weekend w Rasnovie. Wygrał je standardowo Niemiec Pius Paschke lądując kolejno na 102 i 98,5 metrze. Ale serio Pius, mógłbyś dać szansę innym, to się już robi nudne. No chyba, że bawisz się w Petera Prevca z sezonu 2015/2016. Na drugim stopniu podium uplasował się Słoweniec Tilen Bartol, a na trzecim Austriak Daniel Huber. Czwarty był jeden z naszych reprezentantów Klimek Murańka. Na piątym miejscu konkurs ukończył Niemiec Dominik Maylaender, a na szóstym znany wszystkim Norweg Joachim Hauer. Tuż za nim znalazł się Słoweniec Timi Zajc. Nasi zachodni sąsiedzi mogą być bardzo dumni z występu swoich skoczków, ponieważ w czołowej dziesiątce znalazło się ich jeszcze dwóch - na ósmej pozycji Moritz Baer, a na dziesiątej David Siegel. Rozdzielił ich uroczy Szwajcar Andreas Schuler. W serii finałowej wystąpili dodatkowo dwaj Polacy - osiemnasty Aleksander Zniszczoł i dwudziesty Przemysław Kantyka. Już za tydzień w Klingenthal odbędą się ostatnie zawody z cyklu Letniego Pucharu Kontynentalnego, a liderem klasyfikacji niezmiennie pozostaje Klemens Murańka.