10 sierpnia 2017

Who wore it better - zarost

Ja, jako reprezentantka większości kobiet, uwielbiam mężczyzn z zarostem. Jako fanka skoków jeszcze bardziej uwielbiam zarost u skoczków. Muszę jednak przyznać, że nie wszystkim on pasuje i niektórym zdecydowanie lepiej byłoby bez niego. Przekonajmy się, jak wyglądają w nim nasi ulubieni sportowcy!

Maciej Kot

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

Michael Hayböck


Markus Eisenbichler 

Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Manuel Fettner 

Post udostępniony przez Manuel Fettner (@manuelfettner)

Piotr Żyła

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Andreas Stjernen 

Post udostępniony przez Andreas Stjernen (@astjernen)

Robert Johansson 

Post udostępniony przez Robert Johansson (@rbrt_johansson)

Severin Freund


Andreas Kofler

fot: fis-ski.com

Daiki Ito

fot: fis-ski.com

Roman Koudelka

fot: fis-ski.com

Gregor Schlierenzauer 

Post udostępniony przez Gregor Schlierenzauer (@gregorschlierenzauer)


Andreas Wank 



Jakub Janda i Janne Ahonen

Post udostępniony przez Jakub Janda (@jandys.j)


Tom Hilde 

Post udostępniony przez Tom Hilde (@tomhilde)


Florian Altenburger 

Post udostępniony przez florian altenburger (@florianaltenburger)


Robert Kranjec 

Post udostępniony przez Anze Lanisek (@anzelanisek)


Miran Zupančič



Sigurd Søberg

Post udostępniony przez Sigurd Nymoen Søberg (@sigurtso)


Fredrik Bjerkeengen 


Joachim Hauer 

Post udostępniony przez Joachim Hauer (@joahauer)


Moim skromnym zdaniem zwycięzcami tego zestawienia są Maciej Kot i Fredrik Bjerkeengen! A jakie są Wasze typy, kto według Was najlepiej prezentuje się z zarostem?

3 komentarze:

  1. Ja jakąś wielką fanką zarostów nie jestem, ale Markus i Fetti wyglądają z nim zdecydowanie lepiej. Dla mnie wygrywa wąs Johanssona.
    P.S.
    Uwielbiam posty z tej serii. Robicie kawał dobrej roboty.
    P.S.2
    Proponuje top10 fryzur i oczu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszyscy cudownie wyglądają. ♥
    Zgadzam się z tym top10 fryzur i oczu. :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Gregor, Koffi i Markus :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger