17 sierpnia 2017

Who wore it better - biżuteria

Być może biżuteria bardziej kojarzy nam się z kobietami niż mężczyznami, co nie oznacza, że ci drudzy nie mogą jej nosić i tego nie robią. Skoczkowie oczywiście nie są żadnym wyjątkiem i lubią w przeróżny sposób ozdabiać swoje ciała, również za pomocą zegarków, naszyjników, kolczyków i tym podobnych. Przekonajcie się, którzy z naszych ulubionych sportowców często oprócz ubrań zakładają też inne dodatki.

Stefan Kraft 

Post udostępniony przez kraftstefan (@kraftstefan)

Kamil Stoch

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Andreas Wellinger 


Maciej Kot 

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)



Markus Eisenbichler 

Post udostępniony przez Markus Eisenbichler (@markuseisenbichler)

Manuel Fettner 

Post udostępniony przez Manuel Fettner (@manuelfettner)

Robert Johansson 

Post udostępniony przez Robert Johansson (@rbrt_johansson)

Jurij Tepes 

Post udostępniony przez Jurij Tepes (@tepesjurij)

Johann Andre Forfang 

Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

Taku Takeuchi 


Jan Ziobro 


Stefan Hula


Gregor Schlierenzauer 


Markus Schiffner 

Post udostępniony przez MARKUS SCHIFFNER (@markus_schiffner)

Clemens Aigner

Post udostępniony przez Clemens Aigner - Skijumper (@clemens_aigner)

Kevin Bickner 

Post udostępniony przez Kevin Bickner (@kevinbickner)

Joakim Aune 


Ville Larinto 

Post udostępniony przez Ville Larinto (@villelarinto)

Klemens Murańka 

Post udostępniony przez Klimek Murańka (@klems221.5)

Elias Tollinger 


Gabriel Karlen 


Kenneth Gangnes 

Post udostępniony przez Kenneth Gangnes (@kennethgangnes)

Philipp Aschenwald 

Post udostępniony przez Philipp Aschenwald (@philipp_aschenwald)

Fredrik Bjerkeengen 


Eetu Nousiainen 

Post udostępniony przez Eetu Nousiainen (@eetunousiainenofficial)

Yumu Harada


Bartłomiej Kłusek 

Post udostępniony przez Bartek Kłusek (@bartek_klusek)

Thomas Diethart 

Post udostępniony przez Thomas Diethart (Didl) \,,/ (@thomasdiethart)


Nie umiem wybrać jednego zwycięzcy tego zestawienia, moim zdaniem najlepiej wypadli w nim Clemens Aigner, Ville Larinto, Elias Tollinger i Yumu Harada. A kto według Was najkorzystniej prezentuje się z biżuterią?

2 komentarze:

  1. Kevin Bickner jednak ma dziewczynę (chyba;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. z tego co wiemy na zdjęciu to jego siostra:)

      Usuń

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger