Lata młodości vs teraźniejszość - Finlandia

by - 8:31 PM

Reprezentacja Finlandii może nie jest najbardziej popularną grupą wśród narodowości startujących w konkursach skoków narciarskich, ale i zawodnicy z tego kraju mają swoich fanów. W naszej serii przyszedł więc czas na zdjęcia z młodości kilku fińskich reprezentantów. Znaleźć je było dość trudno, ale czego się nie robi dla czytelników, prawda? Zapraszam na krótką podróż śladami "nastoletnich" zdjęć Finów!

Ville Larinto

Ville to według mnie idealny przyklad stwierdzenia "dojrzewanie - robisz to dobrze". Jeszcze kilka lat temu nie zdobywał raczej serc milionów dziewczyn. Teraz chyba niejedna chciałaby zwrócić na siebie jego uwagę.  

Foto: mtv.fi


Post udostępniony przez Ville Larinto (@villelarinto)


Eetu Nousiainen

Trudno mówić o zdjęciach z młodości Eetu...bo jego młodość dalej trwa. Niemniej jednak dokopałam się do dość młodych i dawnych zdjęć. Zobaczcie, jaki był z niego słodziak!
Foto: facebook.com


Andreas Alamommo

Nie jestem pewna czy wielu z Was kojarzy tego skoczka, ale trzeba przyznać, że mocno dojrzał przez ostatnie kilka lat. Ostatnio szerszej publiczności mógł pokazać się podczas konkursów z cyklu Pucharu Beskidów.

Post udostępniony przez Andreas Alamommo (@andreasalamommo)

Jarkko Määttä 

Może i lata upłynęły, ale Jarkko nadal dla wielu kibiców będzie miał urodę "wiecznego chłopczyka". Zobaczcie sami, jak niewiele zmienił się przez ostatnie cztery lata.

Foto: facebook.com


Janne Ahonen 

Na koniec zostawiłam coś specjalnego. Chyba każdy kojarzy tego skoczka, a kto nie pamięta jego świetlanych czasów, niech tylko spojrzy na to zdjęcie! 

Foto: pinterest.comYou May Also Like

0 komentarze