27 lipca 2017

Who wore it better - nakrycia głowy

Nakrycia głowy zwłaszcza w okresie letnim towarzyszą nam wszędzie, na spacerach, wypadach na miasto, wyjazdach i wycieczkach. Choć nie każdy lubi w nich chodzić, jednak każdemu zależy na ochronie swojej głowy, przed słońcem lub mrozem. Sprawdźcie jak prezentują się w tym skoczkowie!

Joacim Bjoreng 
Post udostępniony przez • Joacim Ødegård Bjøreng 🇳🇴 (@joacimbjoreng)

Andreas Wellinger
Hallo zusammen, ich habe in Wisla leichte Kniebeschwerden gespürt, daraufhin hat unser Arzt eine leichte Entzündung der Patellasehne diagnostiziert. Deshalb werde ich eine dreiwöchige Wettkampfpause einlegen und das Training sowie die Therapie anpassen.  Ich finde es sehr schade, dass für mich somit das Heimspringen in Hinterzarten ausfällt – das ist immer eine ganz besondere Veranstaltung. Mit Blick auf die neue Saison möchte ich völlig schmerzfrei trainieren, um dann in guter Form wieder zurück zu kommen 😊 Euer Andi  Hello everyone, in Wisla I realized that there is a hurting in my knee. Our doc diagnosed a low-grade inflammation and we decided to take a break from competitions for three weeks. That’s why my training will be focused on therapeutic work outs for some time. I’m really sad about the fact, that I have to skip the competition in Hinterzarten – it’s always special to jump in your home country. Looking at the new season, I want to improve the feeling during training to be back in a good shape 😊 Yours Andi
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Kamil Stoch
Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Maciej Kot i Piotr Żyła 
Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

Elias Tollinger 

Gregor Schlierenzauer

Michael Hayboeck
Post udostępniony przez hayböckmichael (@hayboeckmichael)

Daniel Andre Tande

Philipp Aschenwald


Stefan Kraft

Manuel Fettner
Post udostępniony przez Manuel Fettner (@manuelfettner)

Markus Eisenbichler


Kenneth Gangnes
Post udostępniony przez Kenneth Gangnes (@kennethgangnes)

Andreas Wank

Robert Johansson 
Post udostępniony przez Robert Johansson (@rbrt_johansson)

Karl Geiger

Johann Andre Forfang
Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

Jurij Tepes
Post udostępniony przez Jurij Tepes (@tepesjurij)

Peter Prevc

Stephan Leyhe
Post udostępniony przez Stephan Leyhe (@stephan.leyhe)

Powiem wam, że wybór jest naprawdę ciężki, ponieważ skoczkowie prezentują się niesamowicie. Jednak moje serce ponownie skradł Johann. Boże, czemu on we wszystkim tak świetnie wygląda. Kto według was wygrał zestawienie? 



3 komentarze:

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger