Obsługiwane przez usługę Blogger.

Związki skoczków - Norwegia

by - 4:05 PM

W ten jakże słoneczny dzień prezentujemy wam kolejną część naszej serii, a mianowicie związki Norwegów. Warto się z nią zapoznać choćby po to, by wiedzieć, że oprócz Celiny i Anji istnieją też inne partnerki reprezentantów tej narodowości, ale na szczęście dla nas nie mają one aż takiego parcia na szkło. Jeśli jesteście ciekawe, zapraszamy do przeczytania artykułu!

Daniel-André Tande i Anja Søberg
Post udostępniony przez Daniel-André Tande (@daniel_a24)

Andreas Stjernen i Elisabeth Sundnes
Post udostępniony przez Andreas Stjernen (@astjernen)

Johann André Forfang i Celina Robertsen
Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

 Joacim Ødegård Bjøreng i Vibeke Linn
Post udostępniony przez • Joacim Ødegård Bjøreng 🇳🇴 (@joacimbjoreng)

Fredrik Bjerkeengen i Jeanette Krogsund 
Post udostępniony przez Jeanette Krogsund (@jeanettekrogsund)

Jonas-Sloth Sandell i Ida Malene Sørli

Post udostępniony przez JONAS SLOTH SANDELL (@josand)


Andreas Granerud Buskum i Charlotte J. Slaettvik
Post udostępniony przez Andreas Buskum (@andreasbuskum)


Sondre Ringen i Madelen Andreassen
Post udostępniony przez Sondre Ringen (@sondreringen)


Marius Lindvik i Emilie Fagerholt (po środku)
Post udostępniony przez Marius Lindvik (@mariuslindvik)


Sigurd Soeberg i Ellen Solberg
Post udostępniony przez Sigurd Nymoen Søberg (@sigurtso)

You May Also Like

4 komentarze

  1. Chciałam przeczytać artykuł, ale tu nie ma nic do czytania :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To smutne, ale przynajmniej nabiłaś nam cenne wyświetlenie ;)

      Usuń
  2. A czy Robert Johansson ma dziewczynę? ;)

    OdpowiedzUsuń