28 czerwca 2017

Who wore it better? Okulary przeciwsłoneczne

Ostatnio było o tlenionych włosach a dziś porównamy sobie skoczków w jakże niezbędnym podczas lata dodatku. Kto choć raz nie żałował, że nie zabrał ze sobą okularów przeciwsłonecznych? Przyznam się wam, że ja zapominam ich praktycznie zawsze. Jak wiadomo, co człowiek to inny rodzaj okularów, więc zobaczmy jakie noszą skoczkowie!

Maciej Kot
Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)


Markus Schiffner
Post udostępniony przez MARKUS  SCHIFFNER (@markus_schiffner)

Gregor Schlierenzauer
Post udostępniony przez Gregor Schlierenzauer (@gregorschlierenzauer)

Johann Andre Forfang 
Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

Daniel Andre Tande

Kamil Stoch
Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Michael Hayboeck i Stefan Kraft

Andreas Wellinger
Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

Luca Egloff
Post udostępniony przez Luca Egloff (@lucaegloff)

Manuel Fettner
Post udostępniony przez Manuel Fettner (@manuelfettner)

Anders Fannemel
Post udostępniony przez Anders Fannemel (@andersfannemel)

Dominik Kastelik
Post udostępniony przez Dominik Kastelik (@dinno98)

Andreas Stjernen


Jak dla mnie wygrał tam tam tam... Johann Andre Forfang! Chociaż przystojniaków w okularach mieliśmy tutaj wielu to dla mnie jednak królem jest ten skoczek, a jakie jest wasze zdanie?

2 komentarze:

  1. Mi tam Kamilek bardzo się podoba ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj zgadzam się. A btw to Kot i Wellinger chyba mają takie same cri

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger