Obsługiwane przez usługę Blogger.

TOP10 skocznych piosenek według Tysi

by - 8:24 PM

Dzisiaj ja zapraszam was na moje TOP10, większość piosenek pochodzi w sumie z LGP, ponieważ tam najczęściej można mnie spotkać. Wiadomo, że mam tego więcej, ale wybrałam moje ulubione z lat 2014,2015,2016 i 2017.10. Shakira-Dare (la la)


To piosenka, która najczęściej leciała podczas Letniej Grand Prix w 2014. W momencie, kiedy przez skocznię przechodziła burza, świetnie umiliła mi czas.

9. DJ Snake-Let Me Love You ft. Justin Bieber


Ten utwór kojarzy mi się z moją podróżą, na Puchar Świata 2017 do Zakopanego. Mogę stwierdzić, że byłam wtedy uzależniona od tej piosenki, śpiewałam ją przez całe 5 dni mojego wyjazdu. 

8. Party Maker


szejker szejker party maker . Stoję zmarznięta na Pucharze Świata i jedyne o czym myślę, to ciepła herbata nie czuję jak rymuję a tu na skoczni Party Maker, znałam tą piosenkę już wcześniej, ale kojarzy mi się tylko z tymi strasznymi chwilami na skoczni. 

7. Taco Hemingway - Miałaś być (Kukis Blend)

Ja to ja więc raps pojawić się musiał. To głównie ten towarzyszył mi w spacerach po Zakopanem, drodze na skocznię i z skoczni oraz w podróży, więc oficjalnie mianuję go rapem PŚ w Zako 2017. 

6. Adam Lambert - Ghost Town

To jedna z nielicznych piosenek, która miała zaszczyt znaleźć się na moim telefonie. Towarzyszyła mi podczas dwóch wyjazdów - LGP 2015 i 2016


5. Alan Walker - Faded

Kocham wszystkie jego piosenki, ale ta była niezastąpiona podczas LGP 2016, nie wiem jak inni ale ja głównie przy niej się bawiłam. 

4. Mig - Wymarzona

A teraz zapraszam na maraton disco polo! Kto nie słuchał tego chociaż raz podczas wyjść po skokach? Na pewno nie ja! 

3. Long & Junior - Bądź moją królową

Letnie Grand Prix 2016 i spotkania z internetowymi znajomymi, nowo poznane osoby i wspólne wołanie skoczków.

2.  Joker & Sequence - Aparatka

Kolejny hit mojego wyjazdu podczas sezonu letniego 2016. Nie ma to jak wracać ze skoczni razem z bratem drąc się na cały głos i śpiewając właśnie tą piosenkę.

1. Akcent - Przekorny los

Przed państwem moja ukochana piosenka. Hit Zako 2017, podbiła moje serce, tylko tyle mogę powiedzieć. Kocham ją. 

You May Also Like

0 komentarze