Obsługiwane przez usługę Blogger.

TOP10 skocznych piosenek według Em

by - 8:34 PM

W końcu przyszedł czas na moją skoczną playlistę. Kilka się powtórzy, kilka nie, ale każdy ma swoje upodobania. Myślę, że przypadną wam do gustu. Jeśli chcecie, znajdziecie je, jak i inne kawałki na mojej playliście na Spotify (mayaornahh), więc serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi typami na wyjazdy wakacyjne (i nie tylko)!


10. Akcent - Kylie


Myślę, że każdy przynajmniej raz słyszał "Kylie". Do rytmów prosto z Rumunii można się doskonale bawić w klubach, jak i poza nimi.


9. Pika - Party Maker


Piosenka wchodzi mocno, zwłaszcza tańczona na Wielkiej Krokwi, przy skokach znajomych z Rosji. Shaker shaker!


8. FASTER - Audi w LPG


Czym byłyby skoki, bez disco polo? Osobiście Audi kojarzy mi się z Turniejem Czterech Skoczni, na których mogliśmy oglądać popisy nacji niemieckiej, za kierownicą tej jakże znanej marki. Jest to dla mnie również kolejne wspomnienie z drogi do Zakopanego, kiedy wymęczyłam nią w korku innych pasażerów, których serdecznie pozdrawiam i przepraszam za umilanie nudy zakłócanie spokoju na Zakopiance. 


7. Swedish House Mafia - Don't You Worry Child


I tu nieco cofnę się do roku 2014, kiedy na wyjeździe zawiesiłam oko na prawie sobowtórze Stefana Krafta, wesoło podrygującego do melodii tej piosenki. O matuchno jakie to było przeżycie!


6. Akcent - Przekorny Los


Odpuścić króla Zenka byłoby grzechem! Wysoko w notowaniu, gdyż niesamowicie rozgrzewał towarzystwo na trybunach w Zakopanem. 


5. Michel Teló - Ai Se Eu Tu Pego


Hiszpańskie rytmy, polska moc... Myślę, że zasługuje, by się tu znaleźć.


4. C-BooL - Never Go Away


Utwór okrzyknięty moim hymnem tegorocznego PŚ w Zakopcu. Przywołuje miłe wspomnienia i wesołą drogę, oczywiście przez Zakopianką.


3. Fly Project - Toca Toca


Iście klubowa i szampańska zabawa, idealna do pójścia na imprezę w Gołębiu czy Morskim.


2. Magic System - Magic in the Air


Puszczane w kółko na LGP 2014, a mimo tego nadal się nie przejadło. Wesołe, słoneczne klimaty, czyli to co uwielbiam.


1. Showtek - Booyah


Sooooocziiiiiii! Czy ktoś jeszcze pamięta, jak zostały do tego wywalczone dwa złotka olimpijskie? Bardzo ważna dla mnie piosenka, do której można się świetnie bawić.

You May Also Like

0 komentarze