Obsługiwane przez usługę Blogger.

Top10 skocznych piosenek według Jagody

by - 8:34 PMMuzyka, nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest mega ważna. Towarzyszy mi zawsze, jak mam dobry humor, zły humor, jadę gdzieś, idę gdzieś, dosłownie zawsze i wszędzie. Na skokach również, czy to na skoczni, czy w pokoju czy w klubie. Na każdy wyjazd tworzę specjalne playlisty na spotify (możecie je wyszukiwać na moim profilu - Jagoda Wojas), na których znajdują się dziesiątki, a nawet setki piosenek, ale tutaj zgromadziłam moje TOP10.


10. Kylie - każdy to zna9. Alone - Puchar Kontynentalny, winko w ręce i ta piosenka, coś jeszcze?8. Chantaje - Hiszpańskie rytmy i włoski temperament.7. How Deep Is Your Love - bardzo specjalna piosenka, pan DJ z MO życzy sobie 20 zł za jej puszczenie.6. Rendez vous - lato, basen, drink w rączce a w tle ta piosenka. Potrzebuje wakacji. Teraz i już
5. Hotel Room Service - Powiedzmy sobie szczerze - dodajcie dwa do dwóch i wam wyjdzie co i jak.4. Solo Dance - story of my life3, Faded - kocham, zwłaszcza w Gołębiu2. Blame - Planica, Planica, Planica. Bardzo specjalna piosenka1. Thru - nikt nie zna i nie słyszał i może to lepiej.


You May Also Like

0 komentarze