24 kwietnia 2017

Top10 skocznych piosenek według JagodyMuzyka, nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest mega ważna. Towarzyszy mi zawsze, jak mam dobry humor, zły humor, jadę gdzieś, idę gdzieś, dosłownie zawsze i wszędzie. Na skokach również, czy to na skoczni, czy w pokoju czy w klubie. Na każdy wyjazd tworzę specjalne playlisty na spotify (możecie je wyszukiwać na moim profilu - Jagoda Wojas), na których znajdują się dziesiątki, a nawet setki piosenek, ale tutaj zgromadziłam moje TOP10.


10. Kylie - każdy to zna9. Alone - Puchar Kontynentalny, winko w ręce i ta piosenka, coś jeszcze?8. Chantaje - Hiszpańskie rytmy i włoski temperament.7. How Deep Is Your Love - bardzo specjalna piosenka, pan DJ z MO życzy sobie 20 zł za jej puszczenie.6. Rendez vous - lato, basen, drink w rączce a w tle ta piosenka. Potrzebuje wakacji. Teraz i już
5. Hotel Room Service - Powiedzmy sobie szczerze - dodajcie dwa do dwóch i wam wyjdzie co i jak.4. Solo Dance - story of my life3, Faded - kocham, zwłaszcza w Gołębiu2. Blame - Planica, Planica, Planica. Bardzo specjalna piosenka1. Thru - nikt nie zna i nie słyszał i może to lepiej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger