9 kwietnia 2017

Kadry świata - kadra A,B,C Słowenii

W ten słoneczny chyba, że u was inna pogoda, niedzielny dzień zapraszam was na podróż po kadrach świata. Bycie fanem zobowiązuje, przydałoby się co nieco wiedzieć o każdym teamie nawet jeśli go nie lubimy. Dzisiaj opowiemy sobie troszkę o poszczególnych stopniach słoweńskich skoków. Zaczniemy sobie od kadry narodowej czyli kadry A, bo to ją widujemy najczęściej w Pucharze Świata, na następny ogień pójdzie kadra B i na sam koniec zapoznacie się z kadrą C.
Kadra narodowa:
Peter Prevc
Data urodzenia: 20.09.1992 
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Dolenja vas, Selca
Klub: SK Triglav Kranj 
Jernej Damjan
Data urodzenia: 28.05.1983
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Kranj
Klub: SKK Ilirija Fersped
Jurij Tepes
Data urodzenia: 14.02.1989
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Klub: SD Dolomiti

Nejc Dezman
Data urodzenia: 07.12.1992
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: Kranj
Klub: SK Triglav Kranj

fot. Berkutschi.com
Robert Kranjec
Data urodzenia: 16.07.1981
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Klub: SK Triglav Kranj

Anze Semenic
Data urodzenia: 01.08.1993
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Zadraga
Klub: NSK Trzič Triflix

fot.alchetron.com
Jaka Hvala
Data urodzenia: 15.07.1993
Miejsce urodzenia: Ponikve
Miejsce zamieszkania: -
Klub: Ssk Ponikve

fot. Berkutschi.com
Anze Lanisek
Data urodzenia: 20.04.1996
Miejsce urodzenia: Domzale
Miejsce zamieszkania: Kranj
Klub: SSK Mengeš

Kadra B:

Cene Prevc
Data urodzenia: 12.03.1996
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Klub: SK Triglav Kranj

Miran Zupancic
Data urodzenia: 11.11.1989
Miejsce urodzenia: Zagorje ob Savi
Miejsce zamieszkania: Zagorje ob Savi
Klub: SK Zagorje

fot. Berkutschi.com
Andraz Pograjc
Data urodzenia: 26.09.1991
Miejsce urodzenia: Trbovlje
Miejsce zamieszkania: Kisovec
Klub: SSK Costella Ilirija

Tilen Bartol
Data urodzenia: 17.04.1997
Miejsce urodzenia: Lublana
Miejsce zamieszkania: Lublana
Klub: SSK Sam Ihan

Matjaz Pungertar
Data urodzenia: 14.08.1990
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: Vrhpolje - Kamnik
Klub: SSK Mengeš

Tomaz Naglic
Data urodzenia: 18.07.1989
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Ziri
Klub: SSK Alpina Ziri

Rok Justin
Data urodzenia: 06.04.1993
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Klub: SSD Stol Zirovnica

Ernest Prislic
Data urodzenia: 30.09.1993
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Klub: SK Zagroje

Andraz Modic
Data urodzenia: 23.10.1996
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Klub: SSK Logatec

Kadra C (młodzieżowa):

Domen Prevc
Data urodzenia: 04.06.1999
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Klub: SK Triglav Kranj

Ziga Jelar
 Data urodzenia: 22.10.1997
Miejsce urodzenia: Spodnja Besnica
Miejsce zamieszkania: Spodnja Besnica
Klub: SK Triglav Kranj 

Jan Kus
Data urodzenia: 08.03.1998
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Klub: SSK Ilirija

Bor Pavlovcic
Data urodzenia: 27.06.1998 
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Klub: ND Ratece Planica

Timi Zajc
Data urodzenia: 26.04.2000
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Klub: SSK Ljubno BTC

Rok Tarman
Data urodzenia: 18.10.1997
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Klub: Nd Ratece planica

Aljaz Osterc
Data urodzenia: 02.03.1999
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Klub: SSK Velenje
~Tysia



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger