Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram, czyli największe skupisko skoczków

by - 10:05 PM

Ostatnim razem były konta na Twitterze więc czas na Instagrama, który cieszy się chyba największą popularnością wśród skoczków narciarskich. Nie ma nacji, której chociaż jeden zawodnik nie miałby tam konta. Stwierdziłam, że poszperam w internecie i wyszukałam dla was, chyba wszystko, co się dało wyszukaćNiektórzy mają prywatne konta, ale trzymamy kciuki, żeby was zaakceptowali.


POLSKA:
Kamil Stoch - @kamilstochofficial
Maciej Kot - @maciejkot
Piotr Żyła - @piotr_zyla_official
Dawid Kubacki – @dawid.kubacki.official  
Stefan Hula - @stefek.hula
Andrzej Stękała - @andrzejstekala
Jakub Wolny - @szyybki
Krzysztof Biegun - @krzysiekbiegun
Bartłomiej Kłusek - @bartek_klusek
Jan Ziobro - @ziobroj
Aleksander Zniszczoł - @grzywa77
Klemens Murańka - @klems221.5
Łukasz Bukowski - @lukibukowski 
Przemysław Kantyka - @przemek_kantyka
Krzysztof Miętus - @tituss13
Dawid Jarząbek - @flyskydj
Dominik Kastelik - @dinno98
Tomasz Pilch - @tomo124098
Paweł Wąsek - @wasek129
Bartosz Czyż - @banan9290
Damian Skupień - @ciacho321 
Karol Niemczyk - @niemczykkarol 
Kacper Juroszek – @pejos108 
Stanisław Biela - @stachobiela 
Kadra B - @skijumping_teamb_poland

Kadra C - @kadrajunior 

NIEMCY:
Andreas Wellinger - @andreaswellinger
Richard Freitag - @freitag.richard
Stephan Leyhe - @stephan.leyhe
Markus Eisenbichler - @markuseisenbichler
Severin Freund - @severinfreund
Andreas Wank - @andreas__wank 
Karl Geiger - @geigerkarle
Marinus Kraus - @xxmarinixx
Pius Paschke - @piuspaschke
Tim Fuchs - @timpsonnn 
Martin Hamann - @flyingflatlandbull
Constantin Schmid - @constantin_schmid
Felix Hoffmann - @felixhoffmann97
David Siegel - @david_siegel_skispringen
Luca Roth - @_lucaroth_ 
Sebastian Bradatsch - @sebastianbradatsch
Cedrik Weigel - @cedrik_weigel 
Justin Lisso - @justin_lisso

Jakob Kosak - @jakob1608
Axel Mayländer - @maylaender11 
Benedikt Hahne - @benedikthahne

NORWEGIA:
Kenneth Gangnes - @kennethgangnes
Joachim Hauer - @joahauer
Daniel Andre Tande - @daniel_a24
Anders Fannemel - @andersfannemel
Andreas Stjernen - @astjernen
Johann Andre Forfang - @johannforfang
Alexander Stoeckl (trener) - @stoaxn
Phillip Sjoen - @phillipsjoen
Halvor Egner Granerud - @halvorgranerud
Joacim Ødegård Bjøreng - @joacimbjoreng
Fredrik Bjerkeengen - @bjerkizz
Marius Lindvik - @mariuslindvik
Espen Roe - @espenroe
Tom Hilde - @tomhilde
Robert Johansson - @rbrt_johansson
Joakim Aune - @joakimaune
Sigurd Soeberg – sigurtso
Robin Pedersen - @robinpedersen
Are Sumstad - @aresumstad
Christian Ingebrigtsen - @ingch94
Jonas-Sloth Sandell - @josand
Matias Braathen - @matiasbraathen
Richard Haukedal - @richardhaukedal
Jesper Odegaard - @jesper_odegaard
Andreas Granerud Buskum - @andreasbuskum
Kenneth Fredheim - @kennethfredheim
Sondre Ringen - @sondreringen

Oscar Westerheim - @owesterheim

AUSTRIA:
Michael Hayboeck - @hayboeckmichael
Stefan Kraft - @kraftstefan
Manuel Fettner - @manuelfettner
Gregor Schlierenzauer - @gregorschlierenzauer
Florian Altenburger - @florianaltenburegr
Stefan Huber - @steki0815
Daniel Huber - @daniel_huber 93
Clemens Aigner - @clemens_aigner
Manuel Poppinger - @manuelpoppinger
Markus Schiffner - @markus_schiffner
Philipp Aschenwald - @philipp_aschenwald
Thomas Hofer - @thomas_hofer_
Thomas Diethart - @thomasdiethart
Ulrich Wohlgenannt - @ulrich_wohlgenannt
Clemens Leitner - @clemi32
Janni Reisenauer - @jannireisenauer
Markus Rupitsch - @markus_rupitsch
Maximilian Steiner - @steinermax
Elias Tollinger - @eliastollinger
Mika Schwann - @mikaschwann
Julian Wienerroither - @julsn_99
Maximilian Lienher - @max_lienher
Thomas Lackner - @thomas_lackner
David Haagen - @haagi_42 

SŁOWENIA:
Peter Prevc - @pprevc
Jurij Tepes - @tepesjurij
Cene Prevc - @cprevc
Domen Prevc - @domen_prevc
Jernej Damjan - @jernejdamjan
Nejc Dezman - @nejcdezman
Anze Lanisek - @anzelanisek
Anze Semenic - @anzesemenic
Jaka Hvala - @hvala.jaka 
Tilen Bartol - @tilen_bartol
Ziga Jelar - @zigajelar
Bor Pavlovcic - @borpavlovcic
Aljaz Osterc - @aosterc
Rok Justin - @rok.justin
Tomaz Naglic - @tomaznaglic
Miran Zupancic - @micke989
Ernest Prislic - @ernestprislic 
Matjaz Pungertar - @pungertar
Rok Tarman - @roktarman
Timi Zajc - @timizajc
Andraz Modic - @andrazmodic
Anzdraz Pograjc - @andrazpograjc
Jan Kus - @jankus135 

ROSJA:
Evgeniy Klimov - @evgklim
Mikhail Maksimochkin - @miki_russs
Władysław Bojarincew - @bayara_94
Aleksiej Romaszow - @aleksei_romashov
Roman Trofimow - @roman_trofimov_
Ilmir Chazietdinow - @hazetdinov

CZECHY:
Frantisek Holik - @frantisekholik
Roman Koudelka - @koudelkaroman
Jan Michalek - @jenik_michalek
Viktor Polasek - @viktorpolasek
Filip Sakala - @sakalafi
Vojtech Stursa - @stursa.vojtech
Tomas Vancura - @tomas_vancura
Jakub Janda - @jandys.j
Cestmir Kozisek - @cestkoz
Filip Cerny - @_thefilaa
Damian Lasota - @damios12
Benedikt Holub - @benjo_210
Radek Selcer - @radek_701
Petr Vaverka - @petr_vaverka

FRANCJA:
Ronan Lamy-Chappuis - @jumperlc
Paul Brasme - @paulbrasme
Thomas Roch Dupland - @thom_as_rdp
Jonathan Learoyd - @jonathan_learoyd
Mathis Contamine - @mathis_contamine

FINLANDIA:
Lauri Asikainen - @lauriasikainen
Ville Larinto - @villelarinto
Jarkko Määttä - @maettaeta
Harri Olli - @harri_olli
Andreas Alamommo - @andreasalamommo
Eetu Nousiainen -@eetunousiainenofficial (oficjalny) i @nousiaineneetu (prywatny)
Frans Tähkävuori - @franstahkis
Niko Kytösaho - @nikokytosahoofficial
Juho Ojala - @juhohenteri
Antti Aalto - @aaltoantt1
Janne Korhonen - @jannepetterikorhonen
Kadra - @sjteamfinland

SZWAJCARIA:
Pascal Kälin - @pascalkaelin (publiczny) i @p_kaelin (prywatny)
Gabriel Karlen - @g_karlen
Andreas Schuler - @aaaandreasss
Luca Egloff - @lucaegloff
Killian Peier - @killianpeier
Sandro Hauswirth - @__sandro__h
Dominik Peter - @dominikpeter_ 

KANADA:
Mackenzie Boyd-Clowes - @mackenskibc
Josh Maurer - @joshskijumps
Matthew Soukup - @mattsoukup 
Matthew Rowley - @mattrowley

WŁOCHY:
Alex Insam - @alexinsam
Davide Bresadola - @bresjump 
Federico Cecon - @fede_cek 
Kevin Rosenwirth - @kevinrosenwirth
Alessio Longo - @margiana_aaa
Joy Senorer - @joysenoner 

KAZACHSTAN:
Sabyrżan Muminow - @muminov_sabr
Konstantin Sokolenko - @konstantinsokolenko

USA:
Casey Larson - @caseylarson
Michael Glasder - @mglasder
Kevin Bickner - @kevinbickner

JAPONIA:
Taku Takeuchi - @taqtakeuchi
Junshiro Kobayashi - @junshiro_kobayashi
Noriaki Kasai - @nori66nori66
Naoki Nakamura - @321naoki
Masamitsu Ito - @masa6781
Kento Sakuyama - @sakuken3939
Yumu Harada - @yumuharada
Yukiya Sato - @yukiyasato
Yuken Iwasa - @yuken103
Shohei Tochimoto - @shoheitochimoto
Keiichi Sato - @ke1sat0
Ryoyu Kobayashi - @ryo_koba
Daiki Ito - @daikijump240
Kenshiro Ito - @ken_shi_ro

ESTONIA:
Kaarel Nurmsalu - @kaarelnurmsalu
Martti Nõmme - @marttinomme 

BUŁGARIA:
Vladimir Zografski - @vladi_zografski
Martin Zografski - @martin_zografski

Viktor Xristov - @viktorxristov

KOREA:
Seou Choi - @seou_choi
Hyun-ki Kim - @topski1

~ Julia

You May Also Like

5 komentarze

  1. @andersjacobs - Anders Jacobsen

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Skupiłyśmy się na aktualnych skoczkach, ewentualnie trenerach. Pozdrawiamy!

      Usuń
  2. pisze się Killian, a nie Kilian... no i Pascal Kaelin ma drugiego instagrama, publicznego @pascalkaelin. aktualnie Sandro nazywa się @__sandro__h no i jeszcze sporo młodych Szwajcarów ma insta...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Możesz napisać do mnie na Instagramie albo Twitterze i podać nazwy młodych Szwajcarskich skoczków to uzupełnię, bo ja nie znalazłam, a resztę poprawiłam. Pozdrawiam, Julia!

      Usuń
  3. Mico Ahonen - @micoahonen.

    OdpowiedzUsuń