5 lutego 2017

Czy ktoś powiedział snapchat?

Poszukiwany, poszukiwana, czyli snapy skoczków. Oprócz instagramu, facebooka i twittera to główny środek kontaktu z zawodnikami, tylko czasem trudny do zdobycia, bo albo skoczek go nie podaje często, albo trzeba przepatrzeć instagram zawodnika. Trudna rzecz. W tym miejscu wkraczamy, znowu, my i podajemy długą listę snapchatów zawodników.

Aleksander Zniszczoł - grzywa77
Alex Insam - insam.alex
Aleks Pol - wariot_aleks
Anders Fannemel - andersfannemel
Andraz Modic - amodic
Andreas Alamommo - andreasalamommo
Andreas Schuler - ssaandreass
Andreas Stjernen - astjernen
Anze Lanisek - anzelanisek
Anze Lavtizar - lavtizar11
Benedikt Holub - benjo210
Clemens Aigner - clemens_a
Cestmir Kozisek - cest.koz
Damian Lasota - damios12
Daniel Andre Tande - daniel_a24

Dawid Jarząbek - flyskydj
Deni Keil - dan.ke
Dominik Kastelik - cyculenioo
Eduard Torok - torokedy
Espen Roe - espenroe
Felix Greber - grebafex
Filip Cerny - fidooblack
Frantisek Holik - f.holik
Fredrik Bjerkeengen - bjerkizz
Gabriel Karlen - gkarlen

Halvor Egner Granderud - halvorgranerud
Iulian Pitea - iulianjp
Jan Michalek - jenda_michalek 
Janni Reisenauer - janiiiiir
Jesper Odegaard - jeer
Julian Wienerroither - jul-57
Joacim Bjoereng - flyern95
Joachim Hauer - jokkehauer
Johann Forfang - johannforfang
Juho Ojala - henteri
Kilian Peier - kikipepe
Knut Strand - knuternsho
Krzysztof Leja - krzychoski

Luca Egloff - lugaser
Lucas Schaffer - luuuuu7
Łukasz Bukowski - lukibukowski
Maciej Kot - maniek_zak

Manuel Poppinger - poppmani
Martin Hamann - mhamann.mh97
Martin Zografski - martin4690
Nejc Dezman - nejcdezman

Niko Kytosaho - nikokytosaho
Peter Prevc - pprevc

Petrick Hammann - peddi1995
Philipp Aschenwald - phil_ashpy
Philipp Haagen - haagi69
Phillip Sjoeen - phillipsjoen

Ryoyu Kobayashi - ryo_koba
Sebastian Bradatsch – braddly96
Sigurd Soberg - sigurtso
Sorin Mitrofan - mitrofansorin
Stefan Kraft - stefankraft208

Stefan Huber - steki0815
Stian Andre Skinnes - saskinnes
Thomas Diethart – didl130
Thomas Hofer - hofeess
Thomas Lackner - thomaslackner
Tom Hilde - tomhilde
Tomas Vancura - tvancura5
Ulrich Wohlgenannt - wolge111
Viktor Polasek - viktorpolasek
Vita Hacek - vitahacek
Vladimir Zografski - vladizografski
Vojtech Stursa - v.stursa
Yumu Harada - yumu_harada
Zak Silih - zsilih

~Jagoda i Em.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger