Obsługiwane przez usługę Blogger.

Czy ktoś powiedział snapchat?

Poszukiwany, poszukiwana, czyli snapy skoczków. Oprócz instagramu, facebooka i twittera to główny środek kontaktu z zawodnikami, tylko czasem trudny do zdobycia, bo albo skoczek go nie podaje często, albo trzeba przepatrzeć instagram zawodnika. Trudna rzecz. W tym miejscu wkraczamy, znowu, my i podajemy długą listę snapchatów zawodników.


Polska
Kadra A:
Maciej Kot - maniek_zak

Kadra B:
Aleksander Zniszczoł - grzywa77
Paweł Wąsek - wasek129
Bartosz Czyż - banan9290

Kadra C:
Kacper Juroszek - kacpero1086
Damian Skupień - ciacho963
Mateusz Gruszka -  mati_grr
Szymon Pawłowski - szymecki123

Pozostali:
Aleks Pol - wariot_aleks
Dawid Jarząbek - flyskydj
Dominik Kastelik - d.kastelik
Krzysztof Leja - krzychoski
Łukasz Bukowski - lukibukowski


Norwegia

Kadra A:
Anders Fannemel - andersfannemel
Andreas Stjernen - astjernen
Daniel Andre Tande - daniel_a24
Halvor Egner Granderud - halvorgranerud
Johann Forfang - johannforfang

Kadra B:
Marius Lindvik - mariuslindvik98
Joachim Hauer - jokkehauer
Joacim Bjoereng - flyern95
Richard Haukedal - richardhawk
Sigurd Soberg - sigurtso
Jesper Odegaard - jeer
Sondre Ringen - sondreringen

Pozostali:
Tom Hilde - tomhilde
Fredrik Bjerkeengen - bjerkizz
Phillip Sjoeen - phillipsjoen
Espen Roe - espenroe
Knut Strand - knuternsho
Stian Andre Skinnes - saskinnes


Niemcy

Kadra 1b:
Martin Hamann - mhamann.mh97

Kadra 2a:
Philipp Raimund - hillerai
Lennart Weigel - lennartw2905
Max Goller - maxgoler97
Quirin Modricker - quyjump

Pozostali:
Sebastian Bradatsch – braddly96
Petrick Hammann - peddi1995

Słowenia

Kadra A:
Peter Prevc - pprevc

Kadra B:
Nejc Dezman - nejcdezman

Kadra młodzieżowa:
Anze Lanisek - anzelanisek

Pozostali:
Andraz Modic - amodic
Anze Lavtizar - lavtizar11
Zak Silih - zsilih

Austria

Kadra narodowa:
Stefan Kraft - stefankraft208

Kadra A:
Clemens Aigner - clemens_a
Philipp Aschenwald - phil_ashpy
Manuel Poppinger - poppmani

Kadra B:
Stefan Huber - steki0815
Maximilian Lienher - linimax
Mika Schwann - mika_schwann
Ulrich Wohlgenannt - wolge111

Kadra C:
Xavier Aigner - xaver 21
Niklas Bachlinger - nik_bachlinger
David Haagen - haagi_42
Hannes Landerer - hanneslanderer
Elias Maurer - eliasmaurer6
Peter Resinger - resinger_peter
Noah Valtiner - noethy
Noah Widhoelzl - noahwidhoelzl
Julian Wienerroither - jul-57

Pozostali:
Felix Greber - grebafex
Janni Reisenauer - janiiiiir
Thomas Diethart – didl130
Thomas Hofer - hofeess
Philipp Haagen - haagi69
Deni Keil - dan.ke
Lucas Schaffer - luuuuu7
Thomas Lackner - thomaslackner
Szwajcaria

Kadra A:
Kilian Peier - kikipepe

Kadra B:
Luca Egloff - lugaser
Gabriel Karlen - gkarlen
Andreas Schuler - ssaandreass

Pozostali:

Włochy
Kadra A:
Alex Insam - insam.alex

Finlandia
Kadra A:

Andreas Alamommo - andreasalamommo
Niko Kytosaho - nikokytosaho

Pozostali:
Juho Ojala - henteri

Japonia
Kadra A:
Ryoyu Kobayashi - ryo_koba

Pozostali:
Yumu Harada - yumu_harada

Bułgaria
Kadra A:
Vladimir Zografski - vladizografski

Kadra B:
Martin Zografski - martin4690 

Rumunia
Eduard Torok - torokedy
Iulian Pitea - iulianjp 
Sorin Mitrofan - mitrofansorin


Turcja
Arda Ipcioglu - ipciarda

Czechy


Benedikt Holub - benjo210 
Cestmir Kozisek - cest.koz
Damian Lasota - damios12

Filip Cerny - fidooblack 
Frantisek Holik - f.holik
Jan Michalek - jenda_michalek 
Tomas Vancura - tvancura5
Viktor Polasek - viktorpolasek
Vita Hacek - vitahacek czech
Vojtech Stursa - v.stursa




~Jagoda i Em.

You May Also Like

3 komentarze

  1. co z Wellingerem ?

    OdpowiedzUsuń
  2. ma prywatnego z tego co słyszałam

    OdpowiedzUsuń
  3. A szkoda��

    OdpowiedzUsuń