Czy ktoś powiedział snapchat?

Poszukiwany, poszukiwana, czyli snapy skoczków. Oprócz instagramu, facebooka i twittera to główny środek kontaktu z zawodnikami, tylko czasem trudny do zdobycia, bo albo skoczek go nie podaje często, albo trzeba przepatrzeć instagram zawodnika. Trudna rzecz. W tym miejscu wkraczamy, znowu, my i podajemy długą listę snapchatów zawodników. Oczywiście, to, że dany skoczek posiada snapchat, to nie znaczy, że to używa. A nawet jeśli używa, to nie znaczy, że zaakceptuje tam obcą osobę. Warto mieć to na uwadze.


Polska
Kadra A:
Maciej Kot - maniek_zak

Kadra A+:
Aleksander Zniszczoł - grzywa77
Paweł Wąsek - wasek129
Kacper Juroszek - kacpero1086
 
Kadra Narodowa Młodzieżowa: 
Mateusz Gruszka -  mati_grr
 
Pozostali: 
Damian Skupień - ciacho963
Szymon Pawłowski - szymecki123
Aleks Pol - wariot_aleks
Dawid Jarząbek - flyskydj
Dominik Kastelik - d.kastelik
Krzysztof Leja - krzychoski
Łukasz Bukowski - lukibukowski


Norwegia

Kadra A:
Anders Fannemel - andersfannemel
Daniel Andre Tande - daniel_a24
Halvor Egner Granderud - halvorgranerud
Johann Forfang - johannforfang
Marius Lindvik - mariuslindvik98

Kadra B:

Joachim Hauer - jokkehauer
Joacim Bjoereng - flyern95
Richard Haukedal - richardhawk
Sigurd Soberg - sigurtso
Jesper Odegaard - jeer
Sondre Ringen - sondreringen

Pozostali:

Fredrik Bjerkeengen - bjerkizz
Phillip Sjoeen - phillipsjoen
Espen Roe - espenroe
Knut Strand - knuternsho
Stian Andre Skinnes - saskinnes


Niemcy

Kadra 1b:
Martin Hamann - mhamann.mh97
Philipp Raimund - hillerai

Kadra 2a:
Lennart Weigel - lennartw2905
Max Goller - maxgoler97
Quirin Modricker - quyjump

Pozostali:
Sebastian Bradatsch – braddly96
Petrick Hammann - peddi1995

Słowenia

Kadra A:
Peter Prevc - pprevc
Anze Lanisek - anzelanisek

Pozostali:
Andraz Modic - amodic
Anze Lavtizar - lavtizar11
Zak Silih - zsilih

Austria

Kadra narodowa:
Stefan Kraft - stefankraft208
Philipp Aschenwald - phil_ashpy

Kadra A:
Clemens Aigner - clemens_a
Stefan Huber - steki0815

Kadra B:
Maximilian Lienher - linimax
Peter Resinger - resinger_peter

Pozostali:
Xavier Aigner - xaver 21
Niklas Bachlinger - nik_bachlinger
David Haagen - haagi_42
Hannes Landerer - hanneslanderer
Elias Maurer - eliasmaurer6
Noah Valtiner - noethy
Noah Widhoelzl - noahwidhoelzl
Julian Wienerroither - jul-57
Felix Greber - grebafex
Janni Reisenauer - janiiiiir
Thomas Diethart – didl130
Thomas Hofer - hofeess
Philipp Haagen - haagi69
Deni Keil - dan.ke
Lucas Schaffer - luuuuu7
Thomas Lackner - thomaslackner
Manuel Poppinger - poppmani
Mika Schwann - mika_schwann
Ulrich Wohlgenannt - wolge111
 
Szwajcaria

Kadra A:
Kilian Peier - kikipepe

Kadra B:
Andreas Schuler - ssaandreass

Pozostali:
Luca Egloff - lugaser

Włochy
Kadra A:
Alex Insam - insam.alex

Finlandia
Kadra A:
Andreas Alamommo - andreasalamommo
Niko Kytosaho - nikokytosaho

Pozostali:
Juho Ojala - henteri

Japonia
Kadra A:
Ryoyu Kobayashi - ryo_koba

Pozostali:
Yumu Harada - yumu_harada

Bułgaria
Kadra A:
Vladimir Zografski - vladizografski

Kadra B:
Martin Zografski - martin4690 

Rumunia
Eduard Torok - torokedy
Iulian Pitea - iulianjp 
Sorin Mitrofan - mitrofansorin


Turcja
Arda Ipcioglu - ipciarda

Czechy

Kadra meżczyzn:
Frantisek Holik - f.holik
Vojtech Stursa - v.stursa
Viktor Polasek - viktorpolasek
Cestmir Kozisek - cest.koz
 
Pozostali:
Benedikt Holub - benjo210
Damian Lasota - damios12
Filip Cerny - fidooblack
Jan Michalek - jenda_michalek 
Tomas Vancura - tvancura5
Vita Hacek - vitahacek czech

Skoczkowie, którzy zakończyli karierę:
Andreas Stjernen - astjernen
Tom Hilde - tomhilde 
Nejc Dezman - nejcdezman 
Gabriel Karlen - gkarlen 
Bartosz Czyż - banan9290

You May Also Like

3 komentarze