18 lutego 2017

Całe życie w internecie - Twitter

Dzisiaj mamy dla was coś innego. Twitter. Nie każdy zawodnik go ma, a wręcz mogę powiedzieć, że jest to portal, na którym można znaleźć niewiele skoczków narciarskich. Przeszukałam go dla was wzdłuż i wszerz. Największe zainteresowanie Twitterem jest w teamie Norwegii, ale są też takie perełki jak konto Simona Ammanna, chociaż sam zawodnik nic tam nie dodawał od 4 lat. Królem Twittera jest jednak skoczek z Kanady Mackenzie Boyd-Clowes. Często robi relacje z konkursu ze swojego punktu widzenia. Polecamy!


POLSKA:
Maciej Kot - @maciekkot7
Aleksander Zniszczoł - @Grzywa77

KANADA:
Mackenzie Boyd – Clowes - @MackenskiBC
Joshua Maurer - @Maurer_Josh

NORWEGIA:
Tom Hilde - @tomhilde
Johann Andre Forfang - @JohannForfang
Daniel Andre Tande - @Daniel_Andre24
Halvor Egner Granerud - @Hgranerud
Kenneth Gangnes - @kenneth_gangnes
Joakim Aune - @JoakimAune
Joacim Ødegård Bjøreng - @Flyern95
Sigurd Soberg – sigurtso
Fredrik Bjerkeengen - @Bjerkizz
Anders Fannemel - @AndersFannemel
Robert Johansson - @RobertHJo
Andreas Stjernen - @Astjernen
Stian Andre Skinnes - @SASkinnes
Byli skoczkowie:
Bjørn Einar Romøren - @romoeren
Rune Velta - @r_Velta
Anders Jacobsen - @Anders_Jaco
Anders Bardal - @AndersBardal
Johan Remen Evensen - @johanevensen

NIEMCY:
Severin Freund - @SeverinFreund
Richard Freitag - @Richard_Freitag
Byli skoczkowie:
Sven Hannawald - @sven_hannawald

USA:
Will Rhoads - @Will_Rhoads
Casey Larson - @casey16larson
Kevin Bickner - @KevinBickner
Michael Glasder - @Mglasder

SZWAJCARIA:
Gabriel Karlen - @GK_arlen
Simon Ammann - @simonammann

SŁOWENIA:
Peter Prevc - @peterprevc
Domen Prevc - @DomenPrevc
Cene Prevc - @Cprevc
Jernej Damjan - @RealJDamjan
Anze Lanisek - @anzelanisek
Jaka Hvala - @HvalaJaka
Nejc Dezman - @DezmanDezo

ROSJA:
Denis Kornilov - @oryskidn
Mikhail Maksimochkin - @Mmaksimochkin

CZECHY:
Vojtech Stursa - @stursa_vojtech
Viktor Polasek - @ViktorPolasek

WŁOCHY:
Federico Cecon - @fede_cek

AUSTRIA:
Daniel Huber - @huber_dani
Manuel Poppinger - @ManuelPoppinger
Janni Reisenauer - @janniReisenauer
Byli skoczkowie:
Thomas Morgenstern - @MorgensternT
Martin Koch - @FredTheBrain

JAPONIA:
Taku Takeuchi - @Taku_Takeuchi

~ Julia

3 komentarze:

  1. a Piotrek też przypadkiem nie ma?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gdzieś w wywiadzie Piotrek mówił że on Twittera nie ma. Tak samo na jego oficjalnej stronie byłby do niego link tak jak do Instagrama. Pozdrawiamy

      Usuń
  2. to nie jego konto

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Skoki okiem Kobiet , Blogger