Zakopane last minute

by - 10:38 PM

Konkursy w Zakopanem zbliżają się nie ubłagalnie. Zostało już coraz mniej czasu, aby zaplanować całą podróż. Ale głowa do góry! Przychodzimy z pomocą :) Przedstawiamy "Zakopane last minute", czyli jak tanio dotrzeć do Zakopanego i miło spędzić podczas tego magicznego weekendu.

Dojazd z Warszawy oraz nocleg dla dwóch osób.

20.01.2017r.
7:00  bus z Warszawy z Dworca Autobusowego Metro Wilanowska do Zakopanego - koszt 52 zł za osobę
14:20  przyjazd do Zakopanego na Zakopiański Dworzec Autobusowy
Zameldowanie w Apartamenty Rubin Zakopane - 130 zł za osobę ze śniadankiem w cenie :)
Pozostało około 3,5 godziny do kwalifikacji. Czas na obiadokolację oraz zwiedzenie tego jakże malowniczego miasta. Na Krupówkach można znaleźć wiele jadłodajni, restauracji czy barów z szybkim jedzeniem. Nasza redakcja szczególnie poleca karcma Zapiecek, Gazdowo Kuźnia oraz Dobra Kasza Nasza. Ta ostatnia propozycja to coś specjalnie dla fanek skoków narciarskich, które preferują dietę wegetariańską.
Na Wielką Krokiew można się dostać piechotką z Krupówek. Także cardio będzie zaliczone :)
18:00 startują kwalifikacje


22.01.2017r.
18:00  koniec ceremonii na skoczni
23:30 bus z Zakopanego (Zakopiański Dworzec Autobusowy) do Warszawy - koszt 52 zł za osobę


23.01.2017r.
6:30 dojazd do Warszawy na Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska

W sumie koszt to 364 zł za osobę. W kosztorys nie jest wliczona cena biletów na konkurs oraz ewentualnych lunchy czy obiadokolacji.

Co warto wziąć ze sobą do stolicy Tatr?
Przede wszystkim ciepłe ubrania, ponieważ jak wiadomo jest zima to musi być zimno. Oprócz typowego wyposażenia każdej walizki na wyjazd, czyli kosmetyków,bielizny, klapek czy ręczników itp. radzę zabrać termofor. Gorąco polecam wersję mini, którą można zmieścić nawet w rękawiczce. Koszt takiego "wynalazku" to ok. 10-15 zł. Pamiętajcie o nałożeniu czapek, szalików czy nawet kominiarek.

~ Natt

You May Also Like

1 komentarze